Для забезпечення безпеки пересування та підтримки повної працездатності всіх систем автомобіля важливо регулярно та своєчасно проходити технічний огляд, а за необхідності виконувати плановий ремонт. СТО Nissan у Запоріжжі здійснює повний спектр технічних робіт автомобілів Nissan.

Наша станція має сучасні діагностичні установки, які здійснять повне тестування всіх систем вашого авто. У розпорядженні сервісу знаходиться великий набір спеціальних інструментів і технічної літератури, а також фірмове діагностичне обладнання, що дозволяють оперативно та якісно здійснювати комплексний ремонт на вищому рівні.

СТО Nissan у Запоріжжі консультує клієнтів з будь-яких питань ремонту та обслуговування автомобілів Nissan. Наші співробітники проведуть повну діагностику Вашого авто, а за необхідності зроблять ремонт або заміну будь-якої деталі або системи, що вийшли з ладу. Всі майстри СТО Nissan у Запоріжжі проходять обов'язкову сертифіковану підготовку та курси з діагностики та ремонту автомобілів. На всі роботи та замінені запчастини надається гарантія.

У нас Ви можете дізнатися всю необхідну інформацію про планове технічне обслуговування Вашого автомобіля: список змінних запчастин, їх вартість, а також вартість на надання різних ремонтних робіт.

Всім клієнтам СТО Nissan у Запоріжжі надається накопичувальна система знижок. Комплекс робіт з технічного обслуговування та ремонту здійснюється з урахуванням діючих на сервісі вимог.ДЛЯ ЗАПИСУ НА СТО ЗАПОВНІТЬ ЛАСКА ФОРМУ.

З нашого боку ми забезпечимо Вашому автомобілю увагу та високу якість обслуговування командою професійних майстрів. З Вашого боку ми очікуємо дотримання регламенту обслуговування автомобілів. Це дозволить уникнути можливих непередбачених ситуацій під час експлуатації автомобіля.АДРЕСА:

«НАСК Авто» - Набережна магістраль (вул. Перемоги, 76-А)

Автосалон

Vodafone  (050) 481-10-32

Kyivstar  (096) 239-41-14


ГРАФІК РОБОТИ:

Автосалон

  • Пн. - Сб. с 9:00 до 18:00
  • Нд. - вихідний

 

СТО

  • Пн. - Пт. с 8:30 до 18:00
  • Сб. с 8:30 до 17:00
  • Нд. - вихідний

Записаться на сервис:* Ваше имя:

* Контактный телефон:
Марка автомобиля

Год выпуска:
Удобная дата записи на сервис: Причины записи на сервис:
Государственный номер: