Ви можете придбати новий автомобіль Nissan в кредит з відсотковою ставкою на 2% нижче в порівнянні зі спеціальними умовами програми, якщо купується другий або наступний автомобіль Nissan.

Таким чином, Вам не обов'язково чекати, коли вартість автомобіля зрівняється з Вашими фінансовими можливостями. Кредит надається на модельний ряд Nissan.

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ТА УМОВИ УЧАСТІ

Для участі в програмі лояльності Вам необхідно надати наступні документи:

 • Копію паспорта;
 • Копію ВМД (вантажна митна декларація) на попередній а/м Nissan або копію свідоцтва про реєстрацію ТЗ;
 • Копію ВМД на новий а/м Nissan або копію договору купівлі-продажу а/м Nissan;
 • У разі, якщо Ваш попередній а/м був придбаний найближчим родичем (діти, батьки, чоловік, дружина), комплект документів повинен бути доповнений копією документів, що підтверджують Вашу спорідненість;
 • Документи, необхідні для подачі заявки на отримання кредиту.


З повним переліком документів Ви можете також ознайомитися у офіційних дилерів Nissan.
 

Для того, щоб скористатися нашою програмою лояльності, необхідне виконання наступних умов:

 • Ви повинні бути власником автомобіля марки Nissan на момент звернення до офіційного дилера Nissan в рамках програми;
 • Справжньою пропозицією також може скористатися найближчий родич (батьки, діти, чоловік, дружина) власника автомобіля марки Nissan (за умови надання належних документів);
 • Автомобіль Nissan, що належить Вам на момент оформлення заявки за програмою лояльності, повинен бути придбаний новим у офіційного дилера марки Nissan в Україні;
 • Ваш наступний автомобіль марки Nissan повинен бути придбаний новим у офіційного дилера марки Nissan в Україні;
 • Ваш новий автомобіль Nissan повинен бути придбаний або замість минулого, або як другий (третій і т.д.) автомобіль на родину.

Важливо:

Ви можете скористатися цією програмою лояльності тільки, якщо автомобіль, що належить Вам або найближчим родичам, на момент оформлення заявки на участь у програмі лояльності проходив обов'язкові регламентні роботи з проведення технічного обслуговування відповідно до вимог заводу-виробника у офіційного дилера Nissan. Для підтвердження виконання цієї вимоги попросимо надати оригінал гарантійної та сервісної книжки представнику офіційного дилера Nissan.

СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ З 21.12.2021

NISSAN FINANCE

Відсоткова ставка на 2% нижча за спеціальні річні ставки за програмою Nissan Finance на обрану модель. **

МоделіПерший внесок1 рік2 роки3 роки
4 роки5 років6 років7 роківОдноразова
комісія
Від 50%
0,01%0,01%0,01%
1,99%1,99%2,99%2,99%1,9%
   Від 40%0,01%0,01%1,99%2,99%2,99%3,99%3,99%1,9%
   Від 30%0,01%**1,99%2,99%3,99%3,99%3,99%3,99%1,9%
   Від 20%0,01%**1,99%3,99%4,99%4,99%4,99%4,99%1,9%
   Від 10%0,01%**1,99%
3,99%4,99%5,99%5,99%5,99%1,9%

ОПИС ПРОГРАМИ NISSAN FINANCE

Форма видачі кредиту

Перерахування коштів на поточний рахунок автосалону.

Сума кредиту

до 2 600 000 грн.
Мінімальна передплата
Для фізичної особи ФОП мінімальний авансовий внесок становить 20%. Якщо вартість автомобіля більше 1 000 000 гривень, мінімальний авансовий внесок для фізичної особи - 30%.
Метод погашення кредиту та відсотківЩомісячно, платежі за кредитом розраховуються за ануїтетним методом; Щомісячно, тіло кредиту погашається рівними частками, відсотки нараховуються на залишок заборгованості за кредитом.
Погашення кредиту та відсотків
Відбувається шляхом внесення готівки в касу банку або шляхом перерахування коштів за реквізитами, вказаними в кредитному договорі.
Дострокове пошашення кредитуДопускається вже з першого місяця від моменту отримання кредиту, без комісії.
ЗабезпеченняЗастава придбаного автомобіля.
Обов'язкове страхуванняСтрахування КАСКО і страхування цивільної відповідальності тільки в акредитованій за програмою страховій компанії. Страхування позичальника від хвороби і нещасного випадку - від 1,99% від суми кредиту.

ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

 • Одноразова комісія банку при видачі кредиту - 2,9% від суми фінансування;
 • Комісія за операції в Державному реєстрі - 750 грн.

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

 • Громадянський паспорт Позичальника та копія паспорту дружини/чоловіка Позичальника (всі сторінки з інформацією);
 • Довідка з податкової інспекції про присвоєння ідентифікаційного коду Позичальника та дружини/чоловіка Позичальника;
 • Акт вибору автомобіля, специфікація або рахунок-фактура на автомобіль;
 • Документи щодо фінансового стану Позичальника та дружини/чоловіка Позичальника;
 • Інші документи на вимогу банку.

Для фізичної особи:

 • Довідка з місця роботи Позичальника та/або дружини/чоловіка Позичальника, засвідчена в бухгалтерії не раніше ніж за 2 тижні до дня її подання в Банк, що підтверджує посаду Позичальника та/або дружини/чоловіка Позичальника та нараховану заробітну плату за останні 6 місяців.

Для фізичної особи ФОП:

 • Свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця або виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
 • Свідоцтво платника єдиного податку або виписка з реєстру платників єдиного податку;
 • Податкова декларація фізичної особи-підприємця: за останні 2 роки (якщо річні) або за останні 5 кварталів (якщо квартальні);
 • Виписка з рахунку клієнта за останні 12 місяців із зазначенням призначення платежу, завірена підписом і печаткою банку;
 • Для IT: виписка з банку мінімум за 6 місяців. Якщо у виписці немає інформації щодо роботодавця, то додатково ще необхідно надати договір про співпрацю.

* Ви можете отримати кредит за програмою Nissan Finance для придбання автомобіля Nissan на наступних умовах: максимальний термін кредиту - 84 місяці, аванс - від 10% вартості авто, максимальна сума кредиту - 2 600 000 грн, відсоткова ставка - від 0,01% грн. річних (база нарахування 365 днів на рік), одноразова комісія за видачу кредиту - 2,9%, комісія за операції в Державному реєстрі - 750 грн. Реальна відсоткова ставка становить від 2,88% річних. Кредит надається у відділеннях Банку по всій території України, за винятком тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення АТО. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Детальні умови кредитування дізнайтеся на сайті www.credit-agricole.ua або за телефоном: 0800 305 5 55. Кредитує АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011 р Замовником реклами є АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК».
** Відсоткова ставка за програмою лояльності Nissan Finance буде на 2 відсоткових пункти нижче за діючі спеціальні умови програми Nissan Finance на обрану модель. Умови програми лояльності Nissan Finance діють до 31.03.2020 р., поширюються тільки на розмір річної відсоткової ставки за кредитом і не поширюються на всі інші умови отримання кредиту. Умови програми лояльності Nissan Finance не поширюються на кредит з відсотковою ставкою 0,01% річних у гривні. ТОВ «Ніссан Мотор Україна» залишає за собою право змінювати умови програми лояльності Nissan Finance без попереднього повідомлення. Кредитує АТ «Креді Агріколь Банк», ліцензія НБУ № 99 від 12.10.2011 р.