* Дзвінки зі всіх стаціонарних телефонів на території України - безкоштовні. За дзвінки з мобільного телефону буде стягуватися плата відповідно до тарифів Вашого оператора.

0 800 303 308*

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ

+38 044 390 30 80 (ДЛЯ ДЗВІНКІВ З-ЗА КОРДОНУ)* Технічна служба тільки встановлює запасне колесо (шину). Придбання нової шини виключається з покриття. Стандартні гарантійні умови Nissan: 3 роки або 100 000 км пробігу в залежності від того, що настане раніше. Програма Nissan Assistance поширюється на всі офіційно продані автомобілі Nissan, що знаходяться на гарантії.
Послуги за програмою Nissan Assistance замовляє оператор центру за запитом Клієнта. Будь-яка компенсація за послуги, замовлені клієнтом самостійно, не передбачена.

** Доставка неможлива в неробочий час дилера (нічний час, свята, вихідні дні). У такому випадку співробітник служби забезпечить зберігання транспортного засобу в безпечному місці і буде нести відповідальність за нього до момента відкриття дилера. Каравани та причепи включені в послугу перевезення (буксирування).

*** Детальні умови – за телефоном NISSAN ASSISTANCE.